Kripto Balinası 2 Altcoin İsmi Verdi: Kopuş Rallileri Öngörüyor!

Bitcoin’in 70 bin doların altına gerilemesiyle kripto para piyasası konsolide olmaya başladı. Bununla birlikte, piyasadan ayrışarak yükselmeye devam eden tokenler de yok değil. Hatta bazı yapay zeka odaklı tokenler güçlü artışlar görmeye devam ediyor. Bu karışık atmosferde, geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, BNB Chain ekosistemi için yerel token olan BNB’nin mevcut piyasa düzeltmesi için en sağlam yüksek sermayeli oyunlardan biri olduğunu söylüyor. Analist ayrıca bir başka altcoin için yeni zirveler öngörüyor.

Kaleo: BNB bir çıkış için hazırlanıyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, lider kripto Bitcoin 70 bin doları kaybettikten sonra konsolide olmaya başladı. Bununla birlikte, Solana güçlü hamlelerle Binance’ın yerel tokeni BNB’yi geçmeyi başardı. Ancak, Kaleo takma adlı popüler analist, BNB’nin bir çıkış için hazırlandığını söylüyor. Analist, BNB’nin önümüzdeki haftalarda kripto kralından daha iyi performans göstermeye başlayacağını öne sürüyor. Bu bağlamda Kaleo, Bitcoin’e karşı bir BNB (BNB/BTC) grafiği paylaşıyor ve şu açıklamayı yapıyor:

BNB’nin şu anda bu dipte/tekrar testte en iyi yüksek sermayeli alımlardan biri olduğuna hala inanıyorum.

Kaynak: Kaleo

Grafiğine göre analist, BNB/BTC’nin 0,0115 BTC (786,98 dolar) seviyesine çıkacağını tahmin ediyor. Bu arada, yazı sırsında BNB 0,008466 BTC’den (579 dolar) işlem görüyordu.

Analist bu altcoin için oldukça boğa!

Kaleo ayrıca katman-1 kripto projesi Injective (INJ) üzerinde de yükselişte. Analiste göre INJ, direnç seviyesini 45 dolardan vurduktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyelerini görmeye hazırlanıyor. Bu doğrultuda analist, “INJ’de hâlâ yükseliş eğilimindeyim. Bu kırılma/yeniden test fiyat keşfine geri dönmezse çok şaşıracağım.” diyor.

Kaynak: Kaleo

Kaleo, Injective üzerindeki yükseliş duruşunu destekleyerek, INJ/BTC grafiğinin 0,0004 BTC (27,37 dolar) yakınındaki kritik bir direncin desteğe dönüştüğünü ve artık yukarı doğru büyük bir hareketin muhtemel olduğunu gösterdiğini söylüyor. Analist, “INJ/BTC oran grafiği daha temiz, bana daha fazla inanç veriyor. Yüksek zaman diliminde kırılma, destek/direnç dönüşü… desteğin üzerinde birikim… sonra sırada gigasend olmalı.” diyor.

Kaynak: Kaleo

Grafiğine göre analist, INJ/BTC’nin 0,0035 BTC’ye (239 dolar) yükseleceğini tahmin ediyor. Bu arada, yazı sırasında INJ 39,07 dolardan işlem görüyordu. Altcoin, günlük ve haftalık grafiğinde kırmızı bölgede.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x