Lucas Torreira ile ilişkisi bitmişti! Devrim Özkan’dan bikinili pozlar

Devrim Özkan-Lucas Torreira çiftinden geçtiğimiz ocak ayında kötü haber gelmişti. İkilinin sosyal medya hesaplarından birlikte yer alan fotoğrafları kaldırması ve birbirlerini takipten çıkması sonrası çok konuşulan aşkın bittiği ortaya çıkmıştı.

“İŞ VE SEYAHAT”

Son olarak ‘Ne Gemiler Yaktım’ dizisinde kamera karşıına geçen Devrim Özkan, Antalya tatiline çıktı. Genç oyuncu, Kaş’ta çekilen tatil karelerini, “İş ve Seyahat” notu ile yaklaşık bir milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

“TORREIRA NELER KAÇIRMIŞSIN”

Düzgün fiziği ile dikkat çeken Derim Özkan’a; “Bu güzellik şaka mı?”, “Kraliçe”, “Torreira dön bir bak neler kaçırmışsın”, “Muheteşem”, “Büyük Devrim yaptınız”, “Büyüleyici” ve “Dünya güzellik görsün” şeklinde övgü dolu yorumlar aldı.

AYRILIĞIN PERDE ARKASI!

Torreira-Devrim Özkan ayrılığı, ‘Aramızda Kalmasın’ programına konu olmuştu. Sunucu Müge Dağıstanlı Erdoğan, ayrılığın perde arkasına dair çarpıcı ifadeler kullanmıştı: Konuşulanlara göre Torreira’nın rezidansından sabaha karşı bağırış, kavga sesleri geldi. Özkan’ın hıçkırıklarla ağlaması da duyuldu.

“HARCAMALAR 3 MİLYON TL’Yİ BULDU”

Ayrılığın perde arkasına dair sosyal medyada da çarpıcı iddialar ortaya atıldı. Canlı yayındaki “Devrim Özkan’ın bitmek bilmeyen istekleri olduğu öne sürüldü. 400 bin dolarlık saat, marka ayakkabı ve çantalar bu istekler arasındaydı. Torreira harcamalarının 3 milyon TL’yi bulduğunu söylüyordu ve bundan rahatsızdı. Torreira’nın takımdan alacağı ücrette aksamalar olunca para sıkıntısı yaşandı. İkili bu nedenle tartıştı ve kavga büyüdü” sözleri dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x