POCO son sözü söyledi! En ucuz 5G’li telefon geliyor!

Hindistan pazarı için POCO’nun yeni ve uygun fiyatlı bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı konuşuluyor. Ancak bu, sadece hafif bir fiyat etiketine sahip sıradan bir telefon değil.

Şirketin Hindistan şefi, bu cihazın bölgedeki şimdiye kadar sunulan en uygun fiyatlı 5G akıllı telefon olacağının ipuçlarını verdi. POCO’nun Hindistan’daki başı Himanshu Tandon, yakında gerçekleşecek olan “POCO X Airtel” ortaklığını doğrulayan bir tanıtım paylaştı.

POCO son sözü söyledi! En ucuz 5G’li telefon geliyor!

Bir kullanıcının bu yeni cihazın POCO’nun Neo veya F6 serilerinden biri olup olmadığını sorması üzerine Tandon, bu modelin mevcut modellerden birinin Airtel versiyonu olmadığını, Hindistan’da piyasaya sürülecek en uygun fiyatlı 5G telefon olacağını belirtti. Daha önce, Çinli marka POCO C51 modelini Airtel ile ortaklık içinde yeniden piyasaya sürmüştü. Bu iş birliği, bu modeli satın alanlar için özel Airtel avantajları gibi cazip teklifler sunmuştu.

Ancak bu, basit bir yeniden piyasaya sürülme durumu olmadığı için hangi telefonun en uygun fiyatlı 5G telefon olacağı konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor. Yeni POCO cihazı hakkında daha fazla bilgi edinmek için gelecek tanıtımları ve sızıntıları takip etmekte fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x