Uğurcan Çakır: Umut Bozok’a yapılan net bir faul var!

Süper Lig’in 30’uncu haftasında Fenerbahçe’ye 3-2’lik skorla mağlup olan Trabzonspor’da Uğurcan Çakır açıklamalarda bulundu.

Maç sonunda yaşanan olaylara değinen Uğurcan Çakır, “Maç sonunda istenmeyen görüntüler oldu. Tasvip etmiyoruz. Taraftarlarımıza teşekkür ediyor, onlardan özür diliyoruz” dedi.

Fenerbahçe’nin attığı 3’üncü gol öncesi faul olduğunu belirten Uğurcan Çakır, “İlk yarı bizim için kayıptı. İstediğimiz planları, çalıştıklarımızı sahada uygulayamadık. Bunda Fenerbahçe’nin de payı vardı. 45’te 2-0 oldu. Soyunma odasında konuştuk. Hocalarımız, hafta içi çalıştıklarımızı anlattı. İkinci yarı oyunun hakimi bizdik. 2-2’yi yakaladık. Galibiyete yakın olan taraf bizdik taraftarımızla. Mağlubiyetle ayrıldık. 3-2 oldu. Aslında 200’e yakın Süper Lig’de maç oynadım. Röportajlarımda hakemlerle ilgili konuşmadım. Halil Umut Meler, Türkiye’nin en iyi hakemlerinden biri. 2 pozisyon hariç iyi maç yönetti. Umut Bozok’a yapılan faul var, devamı gol oluyor. Hakemler hakkında konuşmayı sevmiyorum. Saha içinde kalmaya çalışıyorum. Net faul var. Dünyanın her yerinde faul o. Devamında gol oldu. 45’ten 100’e kadar çok iyi mücadele ettik. Hedeflerimiz 3’üncülük ve Türkiye Kupası. Emin adımlarla ilerliyoruz. Buradan mağlubiyetle ayrılmamak isterdik. 2-2’ye getirip mağlup olmak can acıtıyor” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x