Grok AI Tarafından Özetlenen Haberlerin Yer Aldığı Stories on X Özelliği Duyuruldu

X platformu, Grok AI tarafından desteklenen Stories on X adlı yeni bir özelliği duyurdu. Stories on X, kişiselleştirilmiş trend hikayeleri özetlemek ve bunları uygulamanın Keşfet bölümünde göstermek için şirketin kendi yapay zekasını kullanıyor.

X Mühendislik ekibi tarafından  X üzerinden yapılan resmi duyuruya göre, bu özellik yalnızca X Premium aboneleri için geçerli olacak. Premium kullanıcılar, X platformunun Keşfet bölümündeki Senin İçin sekmesinde öne çıkan en son konuların özetlerini okuyabilecek. Bu arada, Stories on X özelliğinin şimdilik sadece web ve iOS kullanıcılarına sunulduğunun altını çizelim.

X paylaşımında şu ifadeler yer alıyor: “Ağınızdaki en son haberleri ve konuları okumak için X’teki Senin İçin bölümüne göz atmanız gerekir. Normalde ağınızdaki en son gelişmeleri takip etmek için ziyaret edeceğiniz ilk bölümdür. Artık Stories on X ile, Senin İçin sekmesindeki gönderiye her dokunduğunuzda, o gönderinin Grok AI tarafından desteklenen bir özeti sayfanın üst kısmında görünecek.”

Özellik size konunun bir önizlemesini sunacak. Ek olarak, Senin İçin sekmesindeki tüm önemli haberler Grok AI tarafından özetlenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x